Power Magnetic Manyetik Sırt Yelegi

Power Magnetic Manyetik Sırt Yeleği

Üzerindeki özel olarak yerleştirilmiş manyetik mıknatıslar sayesinde sırt bölgenizdeki ağrıları çekerek hem sırtınızda bir rahatlama hem de kan dolaşımınızı artırarak, daha sağlıklı günler ve zamanlar geçirmenizi sağlar. Elbisenizin yada gömleğinizin altına giyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Fiyat düştü! 30.00 TL KDV Dahil

59.00 TL kdv dahil

%49.15 indirimli!

TM402


Sepete EkleFree Google QRcode module from Mediacom87

Oylar: 7.8/10 (42 oy verilmiş  )

Power Magnetic Manyetik Sırt Yelegi ürünü için , 7.8 olarak derecelendirilmiş ( 10 üzerinden ) ve 42 derecelendirme yapılmış.
Facebook

BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Power Magnetic Manyetik Sırt Yeleği

Manyetik Özellikli Sırt Yeleği ağrılarınızın en kolay çözümü olabilir.

Power Magnetic Manyetik Sırt Yeleği

Bel Destekli Manyetik Sırt Korsesi'ni denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. Çünkü, güçlü ve etkili Sermin Manyetik Sırt Korsesi sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur.

Güçlü etkili manyetik bel destekli sırt korsesi ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine yardımcı olacak.

 • Manyetik Korse kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur.
 • Manyetik Korse bel bölgesini desteklerken aynı zamanda kronikleşmiş sırt ağrılarınının giderilmesine yardımcı olur.
 • Manyetik Korse ayrıca spor incinme ve kas ağrılarında da etkilidir.
 • Manyetik Korse yi denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız.
 • Manyetik Korse , belinizi rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar.
 • Stratejik olarak 12 noktaya yerleştirilen bu magnetler sayesinde, sırt kısmınız ve spinal bölgelerinizde karşılaştığınız ağrılardan dolayı, zorlaşan günlük hayatınızı kolaylaştırmak hedeflenmiştir.
 • Bel ve sırt bölgenizdeki olumlu etkisini kısa zamanda görecek ve Manyetik Korse nin güçlü etkisini hissedeceksiniz.
 • Kaliteli malzemeden üretilmiştir.
 • Daha rahat ve daha yumuşak ürün!
 • Mıknatıslar iki sıra dizildiği için sırtınıza batmaz!
 • Rahat kullanımı sayesinde Elbise yada gömleğinizin altına giyerek gündelik yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?
Manyetik bölümü vücudunuza temas edecek şekilde yerleştirin ve belinizin etrafına sarın. Kemerin genişliğini, bantlı bölümden ayarlayabilirsiniz.

Kimler Bel Korsesi Kullanamaz:
· Kalp pili, otomatik defibrilatör, ensülin pompası kullanan kişilerin kullanmaması gereklidir.
· Açık yara üzerinde kullanılmaması gereklidir
· Vücut içerisinde platin, metal çivi ve protesi olan kişilerin doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir.

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde siparişleriniz kesinlikle içeriği hiç bir şekilde belli olmayacak şekilde paketlenip siz değerli müşterilerimize ulaştırılır.

Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü dilek ve şikayetlerinizi sitemizden bize ulaştırabilirsiniz. Tüm dilekleriniz ve şikayetleriniz ilgili birim elemanlarımız tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. dogalguc.net satış sonrası hizmetleri ile de siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında. Sitemizden satın aldığınız ya da sitemizde satmış olduğumuz herhangi bir ürün ile ilgili bilgi almak için info@dogalguc.net adresine ister mail yoluyla isterseniz msn listenize ekleyerek anında erişir detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Kişisel bilgileri ile sitemize üye olmadan alış veriş yapmak isteyen değerli müşterilerimiz 0531 330 02 31 numaralı sipariş hattımızı arayarak telefon ile istedikleri ürünün siparişini verebilirler.

 

NerdenBaşlıkYorum
2012-02-28 . başka bir siteden yelek almıştım hiç memnun kalmamıştım iade etmiştim, bunlardan sipariş verdim geldi yelek şu an kullanıyorum sırtımın ağrısı bayağı azaldı, devamlı kullanmak zor oluyor ama günün belli saatlerinde kullanıyorum. hatta bir kaç akrabama da tavsiye ettim aldılar. Tavsiye ediyorum.
2010-11-23 fikriye K. işim gereği bütün gün bilgisayar başındayım ve sırt ağrılarımdan gece uyuyamıyorum acaba bu ürünü kullanan varmı ? yararını gören olmuşmu bilgi verebilirmisiniz.