Vakumlu Kupa Masaj Seti

Uzun yıllarca kullanılmış, şimdi ise teknoloji sayesinde daha ileri teknikle hazırlanmış kupa çekme masaj aleti seti.

Detaylı Bilgi

Fiyat düştü! 19.99 TL KDV Dahil

30.00 TL kdv dahil

%33.35 indirimli!

TM406


Sepete EkleFree Google QRcode module from Mediacom87

Oylar: 6.6/10 (10 oy verilmiş  )

Vakumlu Kupa Masaj Seti ürünü için , 6.6 olarak derecelendirilmiş ( 10 üzerinden ) ve 10 derecelendirme yapılmış.
Facebook

BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Vakumlu Kupa Masaj Aleti

12 Adet Bardak ile gelen sağlık.

Çok uzun tarihi olan geleneksel çin metodu ile bel, sırt ve boyun ağrılarına son veriliyor. Hollywood'un bir çok ünlü ismi de bu doğal tedavi yöntemini tercih etmeye başladı.
Ekonominin gelişmesi ve insanların yaşam standartlarını yükselmesiyle sağlık konularına olan duyarlılıkları daha artıyor. Bu nedenle de ağrı çekenler, modern tıbbın yanı sıra “doğal tedavi” yöntemlerine de yöneliyorlar.
Bardakla geleneksel tedavi hem de mıknatıslı tedavi özelliğine sahiptir. Böylece iki tedavi metodu, bilimsel olarak organik şekilde birleştirilmiş ve verimliliği artırılmıştır” diye konuştu.
Amerian VBS televizyonunun haberine göre, bardak çekme, ünlüler arasında da hızla yayılıyor. New York'ta bir galaya kalıtan Gwyneth Paltrow'un sırtındaki izlerin nedeninin de toksin atmak amacıyla yaptırdığı bardak çekme seansları olduğu ortaya çıktı.
Hollywood'un bardak çekme konusunda eğitimli uzmanı Steve Mavros, bu yöntemin kas ağrılarını gidermek için kullanıldığını, solunum yolu hastalıklarını gibi başka rahatsızlıklara karşı da etkili olduğunu söylüyor.
Bardaklı alternatif tedaviden medet uman ünlüler arasında Kate Moss, Jude Law Geri Hallivell, Cte Blanchett, Ralph Fiennes de bulunuyor.

Bardak çekme nedir?
Bardak çekme, kan, enerji ve vücut sıvılarını hareketine dayanan bir akupunktur yöntemidir. Ağrıların, stres veya yaralanma sonucu oluşan tutuklukta kaynaklandığı düşüncesine dayanır. Bardak çekmenin, ağrılı bölgedeki kan ve çince'de “qi” olarak adlandıdılan enerji akışını düzenlediğine inanılır.

Nasıl uygulanır?
Terapist, cam bardakları ısıtarak deriye yerleştirir. Bardağın içindeki sıcak hava vakum etkisi yapar ve deri, bardağın içine doğru çekilir. Bardak çekme genellikle tek başına uygulansa da, başka terapilerle birlikte de kullanılır.

Hangi hastalıklara iyi geliyor?
Bel, Sırt ve boyun ağları, başağrıları, sinir ağrıları, kan dolaşımı, kas ve bacak ağrıları, cilt problemleri, astım ve diğer solunum yolu hastalıkları, töberküloz, kronik tüberküloz, sindirim sistemihastalıkları, sinir zayaflaması, idrar yolları hastalıkları, soyunum yolu hastalıkları. Bamarların açılmasını sağlayan “Simga Madikal” bardak çekme ile tedavi damarları açar, kireçlenme, uykusuzluk, şiş ve daha bir çok sağlık sorununun tedavasinde etkilidir.

Sitemizden alışveriş yaparak sizler için sunmuş olduğumuz ürünlerin faydasını görürken diğer yandan sağlıklı ve güvenilir olması sebebiyle gönül rahatlığı ile kullanmanın da keyfini süreceksiniz.

Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü dilek ve şikayetleriniz ilgili birim elemanlarımız tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. dogalguc.net satış sonrası hizmetleri ile de siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında. Sitemizden satın aldığınız ya da sitemizde satmış olduğumuz herhangi bir ürün ile ilgili bilgi almak için info@dogalguc.net adresine ister mail yoluyla isterseniz msn listenize ekleyerek anında erişir detaylı bilgiyi alabirsiniz.

Kişisel bilgileri ile sitemize üye olmadan alış veriş yapmak isteyen değerli müşterilerimiz 0531 330 02 31 numaralı sipariş hattımızı arayarak telefon ile istedikleri ürünün siparişini verebilirler.

Hiç yorum yok! İlk yorumu yapmak ister misin?