Remans Dooz 14000

  • Almanya’dan ithal edilen Dooz Geciktirici Sprey erken boşalmayı önleyici etkisinin yanında ,içinde barındırdığı E vitamini sayesinde ereksiyonuda güçlendirir.
  • Bu Sayede hem güçlü ereksiyona sahip olabilir hem de boşalma sürenizi uzatabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

55.00 TL KDV Dahil

FN462


Sepete EkleFree Google QRcode module from Mediacom87

Oylar: 7.7/10 (39 oy verilmiş  )

Remans Dooz 14000 ürünü için , 7.7 olarak derecelendirilmiş ( 10 üzerinden ) ve 39 derecelendirme yapılmış.
Facebook

Remans Dooz 14000 E Vitaminli Geciktirici Sprey

Erken Boşalma Nedir ?

Erken boşalma, erkeğin, cinsel ilişkide kendi isteğinden önce orgazma ulaşması ve ejakülasyon olmasıdır. Bu sorunun varlığından söz etmek için kesin bir süre sınırı yoktur. Erken boşalma tanısı, kişi birleşmeye başlamadan hemen önce veya başlar başlamaz ejakülasyon (boşalma) olduğunda konmaktadır. Bu sorunun daha güncel ve ilişkiye odaklanan tanımı ise şöyledir:

Erkeğin, sağlıklı bir cinsellik ve orgazm kapasitesine sahip cinsel ilişkide doyuma ulaşması için gerekli süre, vajina içinde kalamaması.Orgazma ulaşmadan önceki "cinsel uyarımın sürmesi " evresinin süresini etkileyen birçok faktör vardır. Bunlardan bazıları, yaş, cinsel ilişki sıklığı ve cinsel eşin tanıdık olup olmadığıdır. Etkisi kanıtlanmış dooz ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edip kullanabilirsiniz.

Almanya’dan ithal edilen Dooz Geciktirici Sprey erken boşalmayı önleyici etkisinin yanında , barındırdığı E vitamini sayesinde ereksiyonuda güçlendirir. Bu Sayede hem güçlü ereksiyona sahip olabilir hem de boşalma sürenizi uzatabilirsiniz.

Almanya’dan seks ilaçları üreticisinden ithal.Tamamen natureldir.İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

Kullanımı Sayısı : Remans Dooz Sprey en az 50 kullanımlıktır.

Kullanımı Şekli : İlişkiye girmeden 5 dakika önce penisin uç ve dip kısmına sıkmak suretiyle kullanılır. Sıkma Süresi ve sıkma oranını kullanıcı kendisine göre ayarlamalıdır.

Erken boşalma problemi olanlar mutlaka denesinler.

Müşteri Destek Hattımıza 7/24 Kesintisiz Ulaşa Bilirsiniz:

 

 

NerdenBaşlıkYorum
2013-03-08 Emre N.. Remans Sprey aldım bakalım inşallah memnum kalırım bu remans ismindeki spreyden.
2010-08-13 tuba Ü. Eşlerinin erken boşalma sorunu olan tüm bayanlara sesleniyorum bu spreyi deneyin cidden memnun kalacaksınız.
2010-08-13 Türker E. Bu remans dooz denilen geciktirici spreyi kullandım, 1 saat farketti, gözlerime ve kendime inanamadım, müthiş bir ürün arkadaşlar galiba bu sorunu tamamen çözdüm denemeye değer.

Sadece kayıtlı kullanıcılarımız yorum yapabilir.Sepet  

Ürün yok

Kargo 0.00 TL
Toplam 0.00 TL

Sepet Satın Al

Sipariş destek
paypal