Siparişini Ver Ödemeyi Ürünü Teslim Aldığında Kapıda İster Nakit İster Kredi Kartı İle Öde

dogalguc.net’ten sipariş ettiğiniz ürün bedellerini ürünü teslim alırken kapıda kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.  Kapıda ödeme seçeneğini seçen müşterilerimiz bu ödemeyi ister kredi kartı ile isterlerse nakit olarak gerçekleştirebilirler. Kredi kartı bilgilerini internet üzerinden vermek istemeyen müşterilerimize için sunduğumuz kapıda Kredi Kartı ile ödeme seçeneğinde siparişleriniz size Aras Kargo ile gelecek sizde Kredi Kartınız ile ödemenizi Aras Kargo görevlisine yapabileceksiniz. Siparişlerinizi PTT Kargo ile teslim almak isteyen müşterilerimiz ürün tutarlarını PTT Kargo görevlisine yalnızca nakit olarak ödeyebileceklerdir. Siparişlerini Aras Kargo ile teslim alacak müşterilerimiz hem nakit hemde isterler ise Kredi Kartı ile ödemelerini gerçekleştirebilirler. Kredi Kartı ile ödeme yapacak değerli müşterilerimize önemle duyururuz ki kapıda sadece Tek çekim olarak ödeme yapabilirler. Kapıda ödeme yaparken herhangi bir taksit seçeneğimiz yoktur. dogalguc.net olarak sitemize gelen tüm siparişleri telefon yolu ile teyit amaçlı aramaktayız, bu nedenle sitemizden alışveriş yaparken girdiğiniz bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Size daha iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmemiz açısından iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız alacağınız hizmetin kalitesini artırır.

dogalguc.net her zaman olduğu gibi gizliliğe son derece önem verir. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde siparişinizin içeriği kesinlikle hiçbir şekilde belli olmayacak şekilde paketlenip siz değerli müşterilerimize ulaştırılır. Siparişinizin içeriğini kargo görevlisi dahil hiç kimse bilmez. Siparişinizin içeriğini sadece siz bilirsiniz.

Çok çeşitli Sağlık ve Kişisel bakım ürünlerini bulabileceğiniz güvenilir ve kaliteli hizmet sunan sitemiz koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Hizmet kalitemizden ödün vermeden en iyi fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışıyoruz. Her türlü dilek ve şikayetlerinizi günün 24 saati ister 0531 330 02 31 numaralı müşteri temsilcimizi arayarak yada isterseniz info@dogalguc.net mail adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

 Sepet  

Ürün yok

Kargo 0.00 TL
Toplam 0.00 TL

Sepet Satın Al

Sipariş destek
paypal