Günümüzde zaman çok kıymetli ve insanlar zamansızlıktan yakınıyorlar. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sitemize üye olmadan kişisel bilgilerinizi yazmadan da sitemizden alışveriş yapabilmeniz için Telefon ile sipariş hattımızı kullanabilirsiniz. Telefonla sipariş verirken müşteri temsilcimiz size siparişinizin en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşması konusunda yardımcı olacaktır.

dogalguc.net'de yer alan herhangi bir ürünü arzu ederseniz 7/24 saat üye olmadan hiç bir prosedür ile uğraşmadan direkt telefon ile sipariş verebilirsiniz. Hızlı Sipariş için 0531 330 02 31 nolu telefonumuz 24 saat hizmetinizde. 0531 330 02 31 numaralı telefonla  sipariş hattımızı arayarak siparişinizi verin, hem zamandan kazanın hemde ürün hakkında yada kullanım şekli ile ilgili aklınıza takılan bir soru var ise daha geniş ve detaylı bilgiye ulaşın. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz sizleri bilgilendirmek ve siparişlerinizi almak için telefonun diğer ucunda bekliyorlar.

Çok çeşitli Sağlık ve Kişisel bakım ürünlerini bulabileceğiniz güvenilir ve kaliteli hizmet sunan sitemiz koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Hizmet kalitemizden ödün vermeden en iyi fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışıyoruz. Her türlü dilek ve şikayetlerinizi günün 24 saati ister telefonla isterseniz info@dogalguc.net mail adresinden bize ulaştırabilirsiniz.Sepet  

Ürün yok

Kargo 0.00 TL
Toplam 0.00 TL

Sepet Satın Al

Sipariş destek
paypal