Gizlilik Politikamız :

dogalguc.net  müşterilerinin hassasiyetine ve gizliliğine büyük önem vermektedir. Gönderilen paketlerde gönderici ; FN Bilişim olarak bilişim firmasının gönderdiği sıradan bir paket görünümündedir. Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece dogalguc.net'ten azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Özel Kurye Hizmetimiz : 2- 4 saat içinde özel kurye ile adrese teslimat yapılmaktadır. Kurye ile alışverişlerde ödeme direkt elden tahsil edilir. Kurye hizmeti sadece İstanbul il sınırları içerisinde verilmektedir.

Siparişim Ne Zaman Elime Ulaşır ?
Siparişler teyid ve ödeme işlemi netleştikten sonra size ulaştırılmak için yola çıkar. İstanbul içine kurye ile 2-4 saatte, kargo ile 24 saatte, İstanbul dışına Kargo ile 24-36 saat arasında,Aras Kargo (Kapıda Ödeme) ile 2-3 gün arasında teslimat yapılır.

Kargo Firması İle Teslim Siparişler:


Kargo ile istenen siparişlerde siparişinizin adresinize gelmesini istiyorsanız adres bildirmeniz gerekmektedir. Kargo şubesine isterseniz en yakın Kargo şubesini bildirmeniz yeterli olacaktır. Kargo ile istenen siparişlerde sipariş bedelinin Banka hesabımıza havale yada eft yapılması gerekmektedir. Ödeme hesabımıza geçtiği an paketiniz gönderilir. Kargo ücretleri 150 YTL nin altındaki alışverişlerde alıcıya ait olup Türkiye geneli 10 TL dir.

Kurye İle İstenen Siparişler:

Kurye ile sadece İstanbul içine teslimat yapılır. Verilen sipariş hazırlanarak kapalı ambalajda adresinize bir kurye elemanı ile gönderilir. Kurye paketin içinde ne olduğunu bilmez sadece paketi teslim eder sipariş bedelini ve kurye ücretini alır. Kurye ücretleri alışverişlerde alıcıya ait olup Anadolu yakası için 15-20 YTL arası, Avrupa yakası için 25-30 YTL arasındadır. Nakit veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Aras Kargo İle Kapıda Ödeme:

Ülkemizin her yerine istediğiniz siparişler, hazırlanarak Aras kargo ile istediğiniz adrese gönderilir. Paket teslimatında ödeme Aras Kargo görevlisine yapılır. Ödemeleri ister nakit isterseniz kredi kartınızla yapabilirsiniz. Aras Kargo ücretleri 150 YTL nin altındaki alışverişlerde alıcıya ait olup Türkiye geneli 10 TL civarındadır.Sepet  

Ürün yok

Kargo 0.00 TL
Toplam 0.00 TL

Sepet Satın Al

Sipariş destek
paypal