Boy Uzatıcı Silikon Tabanlık

Ayağınızın sağlığı için ideal, silikon malzemeden üretilmiş, boyunuzu rahatlıkla uzatabileceğiniz silikon tabanlık. Ayakkabının içine giyilerek kullanılır

Detaylı Bilgi

21.00 TL KDV Dahil

FN455


Sepete EkleFree Google QRcode module from Mediacom87

Oylar: 6.6/10 (5 oy verilmiş  )

Boy Uzatıcı Silikon Tabanlık ürünü için , 6.6 olarak derecelendirilmiş ( 10 üzerinden ) ve 5 derecelendirme yapılmış.
Facebook

Boy Uzatma Tabanlığı

Boy Uzatıcı Tabanlık Nedir?
Boy uzatıcı jel , silikon tabanlık… Özel transparan silikon alaşımdan imal edilmiştir. Dışarıdan kesinlikle fark edilmez.

Tercihinize göre silikon tabanlıklarla ;1cm, 2cm, 4cm veya 6cm’ye kadar boyunuzu uzatabilmeniz mümkün olabilmektedir.

Yumuşak jel silikon alaşımdan imal edildiği için kesinlikle herhangi bir rahatsızlık vermez.

Bu harika ürün ile 2 cm ile 6 cm arasında tercihinize bağlı olarak boyunuzu uzatabilirsiniz. Tabanlık şeffaf silikondan oluşmuştur bu yüzden çok rahat ve yumuşaktır. Amortisör görevi görerek ayakta ve diz kapaklarında oluşan basıncı azaltır ve ağrıların giderilmesine yardımcı olur.

Ayak ve ayakkabı kokularına karşıda faydası görülmüştür. Ayakkabının içinde olduğundan kimse tarafından fark edilmez ve doğal görünür.

Unisex bir üründür bayan ve erkekler rahatlıkla kullanabilir. 5+5 toplam 10 parçadan oluşmaktadır. Taban 2 cm diğer yükseltme tamponlarının her biri 1 cm yüksekliğinde ve 6 cm enindedir. Her türlü ve her numaralı ayakkabıya rahatlıkla uyum sağlar.

Sitemizden alışveriş yaparak sizler için sunmuş olduğumuz ürünlerin faydasını görürken diğer yandan sağlıklı ve güvenilir olması sebebiyle gönül rahatlığı ile kullanmanın da keyfini süreceksiniz.

Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü dilek ve şikayetleriniz ilgili birim elemanlarımız tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. dogalguc.net satış sonrası hizmetleri ile de siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında. Sitemizden satın aldığınız ya da sitemizde satmış olduğumuz herhangi bir ürün ile ilgili bilgi almak için info@dogalguc.net adresine ister mail yoluyla isterseniz msn listenize ekleyerek anında erişir detaylı bilgiyi alabirsiniz.

Kişisel bilgileri ile sitemize üye olmadan alış veriş yapmak isteyen değerli müşterilerimiz 0531 330 02 31 numaralı sipariş hattımızı arayarak telefon ile istedikleri ürünün siparişini verebilirler.

Hiç yorum yok! İlk yorumu yapmak ister misin?